Kiljan Nieruchomości
Kontakt z nami

Koszalin, ul. Zwycięstwa 40/48
biuro@knk.com.pl
+48 94 347 66 16
+48 502 684 966

Jesteśmy parterami:


banner

Współpracujemy z portalami: morizon.pl
domy.pl
komercyjne.pl
oferty.net
wp.pl
banner

Biuro

Biuro powstało w oparciu o Ustawę o Gospodarce Nieruchomościami i działa zgodnie z Kodeksem Etyki Zawodowej, stosując Standardy Zawodowe licencjonowanych pośredników w obrocie nieruchomościami.

Właściciel inż. Zbigniew Kiljan posiada licencję państwową nr 4172.

Zajmujemy się rynkiem nieruchomości z obszaru byłego województwa koszalińskiego.

Nie pracujemy sami jesteśmy członkiem Środkowopomorskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami wchodzącego w skład Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Współpracujemy w ramach Grupy Plus z większością koszalińskich biur, oraz z biurami z kraju.

Uczestniczymy w szkoleniach i konferencjach stale doskonaląc narzędzia pracy.

Zajmujemy się pośrednictwem kupna/sprzedaży: mieszkań, domów, gruntów budowlanych, gruntów siedliskowych, gruntów rekreacyjnych i komercyjnych, lokali użytkowych i obiektów komercyjnych. Pośrednictwem najmu/wynajmu: mieszkań, domów, lokali użytkowych i obiektów komercyjnych.

Naszym klientom pomagamy w określeniu ceny ofertowej nieruchomości, uregulowaniu stosunków formalno - prawnych nieruchomości, w wyborze kancelarii notarialnej oraz w skompletowaniu niezbędnych dokumentów. Pomagamy też w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup nieruchomości.